slipknotak

Jaké Drama nebo psychologický film vás nejvíce zasáhl ?

příklad 7 životů atd…hledám film který by ho trumfnul :)

Nejlepší odpověď
Terryle

Stand by Me (podle knihy S. Kinga, režie R. Reiner) nebo Gone, Baby, Gone. Perfektní věci.

Další odpovědi
anonym

Co lidí,to jiný vkus na filmy.Mně se líbil Habermannův mlýn a Šedá zóna.(Výměna a Vykoupení z věznice…byly dříve skouknuté a jsou v mém žebříčku top.)

iceT

Nedá se říci,že by mě zasáhl,ale velice se mi líbil film Ten nejlepší s C.Goodingem J. v hlavní roli,taky bych přidala Oko za oko se Sally Field.Oba by měly
být inspirovány skutečnými příběhy,takové filmy mám ráda.

rosinka

V poslední době to byl film Tajemná řeka se Seanem Pennem v hl. roli. Silný film.