Jahoda

Jaké dopisy jste posílaly svým partnerům / manželům? Já jsem jeden úžasný našla…

Já jsem jeden zajímavý dopis našla na netu, tak přeposílám.

http://img.na­dapenny.com/t20/102­97/nadap143235475­100232.jpg

Odpovědi
anonym

Jenom jednou jsem psala dopis,ale bohuzel nedoslo k odpovedi.A tak jsem zacala praktiku z oci do oci.A fungovalo to.Jinak musim rict,ze pisi dopisy pro sebe,neco jako knihu.Pry zajimave-rikaji pratele.

poa.li

Byly to dopisy tak romantické, až to vyvolávalo slzy. Zpětně si uvědomuji, že byly psány na efekt, abych zapůsobil, nicméně velice účinně. Trochu mne proto hryže svědomí…