seat toledo

Jaké dokumenty potřebuji při prodeji vozu a k převodu.KOlik stojí převod.

Nejlepší odpověď
anonym

Občanský průkaz, malý a velký techničák.
Prodávající neplatí nic, kupující 800 Kč (ale nevím jestli poslanci už neschválili větší částku) za nové registrování do registru vozidel.

Další odpovědi
cukrar

Lahny již napsal OP a techničáky,,, jen dodám vyplněnou žádost, kde uvedete informace o kupci. jméno badresu a rodné…
Vy neplatíte nic, kupující pak spoustu poplatků, dle druhu vozidla a jeho zdravotního stavu (ZTP)