roxilox

Jaké doklady při cestě do Rakouska?

chceme se jet podívat na Vánoční trhy do Vídně. Sebou máme malou dceru 2 roky a neteř 11 let. Je nutné nějaké doklady? pokud nemají ty dětské občanky postačí mít u sebe její třeba průkaz zdravotní pojišťovny?

Nejlepší odpověď
brillant

Dítě musí mít vlastní občanský průkaz nebo cestovní pas. http://www.ma­minka.cz/clanek/det­sky-pas-nebo-staci-obcanka-s-jakymi-doklady-je-cestovani-vyhodnejsi

Další odpovědi
ivzez

Přemýšlím, jestli byste pro neteř neměli mít navíc
souhlas rodičů přeložený do němčiny a úředně ověřený…

Te.mina

přesně tak jak píše brillant

Kryšpín

Pokud byste potřeboval lék v lékarně poplatek 5 Eur, hospitalizace 10 Eur denně