Jaké dobré vyšetřovací seriály znáte?

Dokončil jsem nově dotočené díly Mayday a hledám další dobrý vyšetřovací seriál. Znám Vteřiny před katastrofou, ale ty moc kvalitní nejsou. (Tedy některé díly ano.) Nicméně jaké podobné seriály ještě znáte a stojí zato? Rozhodně se mi nejedná o zločiny, střelbu, … Spíše nehody/neštěs­tí/lidské chyby/… Ideálně podobný seriál z pilotní kabiny – k letectví mám asi nejblíže.

Pokud to nebylo jasné, míním tím dokumenty. Profesionální vyšetřování se simulacemi atd. Pokud možno objektivní, logické a reálné.

Nejlepší odpověď
zjentek

…nehody/neštěs­tí/lidské chyby/tragédie…

Tak z českejch major Zeman!

Další odpovědi
Klaproth

Nemocnice na kraji města, Chirurgové, Ordinace, Moudrý kód apod., tam všude vyšetřují.