Kostka0

jaké diy výrobky by jste mi poradily?

Ráda vyrábím DIY výrobky, ale zrovna teď nevím jaký udělat. Poradili by jste mi nějaký lehký, zábavný výrobek?
Doplňuji:
Nejlépe nějaká opravdu hezká dekorace, nebo něco jak už jsem říkala zábavného.

Odpovědi
ivzez

Žádné!

Nemáš-li inspiraci (nenapadá-li tě), co vyrábět,
je lepší nevyrábět nic, než hledat nápady u cizích …

anonym

Dekorace a nebo chytače prachu?

Funna

sice vůbec netuším, co to znamená DIY, ale stačí to napsat do vyhledávače a vypadne ti spousta stránek s DIY i s návody na ně…

Pety2015

Dobrý den, letos jsme vyráběli vajíčka na velikonoce, ale je tam toho víc… Koukněte 🙂 https://bitter­sweethome.cz/di­y/ Hezké jaro