Xenka

Jaké depilační vosky doporučujete?

Na léto bych se ráda upravila na všech pariích, které to potřebují. Máte některá zkušenosti s depilačními vosky? Mám hodně citlivou pokožku, tak bych ráda něco odzkoušeného a kvalitního :)

Odpovědi
arygnoc

ochlpenie je prirodzená ochrana organizmu, pokožky.

depilácia nie je vhodná – skúste prípadný porast iba upraviť – tj. skrátiť, nie oholiť (nie je to príjemné).

Renatka2

Já nejsem zrovna zastánce ochlupení, lépe se cítím, když jsem nahladko a přes moji kadeřnici a hlavně kosmetičku v jednom si kupuji vosk v kadeřnických potřebách na www.puls.cz a ona mi to pak během chvilky udělá :)

Ludenka

Moje kosmetička mi taky vždycky jednou za 3 měsíce udělá depilaci voskem, první měsíc krása, pak už mi to postupně začne dorůstat, ale není to nic strašného, možná bych se zkusila poradit přímo s kosmetičkou, ta bude vědět více :)

JohankaDl

Já používám http://www.vlasy-kosmetika.cz/ro-ial-miele-profesionalni-depilacni-vosk-medovy-400ml-7031.html :)