www

Jaké dáváte ingredience do jednoduché domácí škvarkové pomazánky?

Otázka podobná tu již byla, ale odpovědi mne neuspokojily, cosi mně tam při ochutnání jakoby chybí ☹
Doplňuji:
No ano, to je ono! Česnek. Děda byl vždy po nich cítit česnekem!
Hergot, už jsem úplně blbej ☹
Díky!

Nejlepší odpověď
beer

No tak jediné prase v bytě jsem já, domácí škvarky tudíž nehrozí..
Mám ale řezníka se škvarky sice za 132Kč/kg, ale jsou velké, tmavá a masité. To je podle mne základ.
Pomelu, malinko přisolím (jsou už někdy lehce osoleny), přidám trochu hořčice, někdy i nadrobno syrovou cibuli a hlavně česnek. Víc se mně jednoduše nechce, poněvadž chutná převelice jen s tím česnekem a solí )) Vyzkoušej a dej vědět !
Doplňuji:
Navíc jsi mne právě inspiroval k dnešní večeři, vše je doma ))

Další odpovědi
iceT

Sádlo se škvarky,nejlépe čerstvě vyškvařené,ale určitě studené,sůl,čes­nek,cibule na jemno nakrájená.