Jaké dámské spodní prádlo

Pomozte neorientuji se v názvech jako jazzpanty,bokové panty, slipové kalhotky, bikinové kalhotky, panty. Většinou tyto termíny uvádějí zásilkové obchody se spodním prádlem, ale ani podle obrázku jsem se nezorientovala. případně kde najdu podrobné vysvětlení?

Odpovědi
LuciJe

Zkuste následující odkaz, je tam pěkný popis různých typů:

Zdroj: http://www.pro­zeny.cz/pruvod­ci/krasa-a-moda/svetem-spodniho-pradla/5513-pruvodce-svetem-spodniho-pradla-2

Michálek1245

To máte pro sebe nebo pro partnerku nebo jak? Moc jsem z toho nevycítil, kdo to píše. Ale možná to dělá to, že jsem čerstvě probuzený. Jestli se chcete zorientovat v tom, jaké dámské spodní prádlo existuje, tak mrkněte na web Intimia.cz . Mají to pěkně rozřazené do kategorií, takže z toho snadno pochopíte, co a jak. A výhoda je, že tam mají i nějaké žhavější kousky. :)

Jana5678

V poslední době se, jak se říká, roztrhl pytel s různými názvy spodního prádla, a abych řekla pravdu také se v nich ztrácím. Já ho nakupuji na internetových stránkách https://www.moda-pradlo.cz/zeny_k159/dam­ske-spodni-pradlo_k30/, kde jsou všechny typy prádla dobře popsané a podle toho poznáte, co si chcete pořídit. Pokud byste si navíc nedopatřením objednala něco, co jste si nepřála můžete zboží klidně vrátit.

Daniela68

Já jsem si v poslední době oblíbila bezešvé kalhotky od Intimidea – https://www.in­timidea.cz/

Bakerek

Ahoj přišel jsem zde pro radu, jaké spodní prádlo kupujete chlapi svým babám, když chci vybrat nějaké pěkné, kvalitní , ale zas aby nestálo moc ? :)

Kajaka

To je pěkné, jak chtějí udělat chlapi radost té svojí, ne každej je takovej!
No hele a víš její velikost? Hlavně košíčku, obvodů?