paul1

Jaké „čtivo“ si s sebou nosíte na WC?

Já většinou „Kapesní atlas světa“. Listuji si v něm a stále objevím něco nového (už hodně zapomínám) a cestuji po celém světě 😁

Nejlepší odpověď
Kepler

Dnes už žádné nepotřebuju, ale dřív jsem tam měl malou poličku se slovníky a kapesní encyklopedií. Na dveřích jsem měl cedulku KNIHOVNA, přičemž to KNI se dalo v případě potřeby zakrýt.

Další odpovědi
Kelt

Hlavně když nezapomínáš na to, proč jsi vlastně na WC šel. Máš být uvolněný, aby ses vyprázdnil. Možná proto zapomínáš, že to odchází se splachováním pryč.

elkon

Žádné, chodím tam za jiným účelem. A podle lékařů je nehygienické, brát na WC cokoli jiného do ruky, než toaletní papír.

Nassin

Mám dobré vylučování. Sednu, vykonám potřebu, otřu a po spláchnutí odcházím.

anonym

Dříve noviny, ale teď už nic…

Emefej

Cokoliv vytišného na hedvábném papíru.

Mirek Darvas

mobil

Ametyst

Nemůžu si dovolit vysedávat, číst a blokovat koupelnu kuřákům. Já je na déšť a mráz nevyháním. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.