Jaké cizí země jste navštívili?

Muzete uvest i nejake hodnoceni. Dale pokud chcete i delku pobytu.
Priklad = Recko + doplneni: (nejake mesto/misto) hodnotim: 7/10
Pokud mate procestovano vicero zemi, tak muzete uvest i tri nejlepsi zeme a pripadne to zkusit trochu oduvodnit. :)

Nejlepší odpověď
Drap

Děláš tady průzkum pro cestovky. Do toho nikomu nic neni, které země jsem navštívil
Doplňuji:
Podobné otázky zde již byly několikrát. Použij vyhledavač . Tvoje otázky jsou velice zvláštní, už tady jeden takový byl, dnes už vystupuje pod jiným jménem, který si o každém vše zapisoval a vedl si o každém zřejmě evidenci. Tvoje otázky k tomu směřují :které země jste navštívili, kolik vypijete piv, kolik máte kamarádů a další nesmysly.

Další odpovědi
Lamalam

Viz má odpověď http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-jmeno-by-jste-si-zvolili-kdyby-jste-se-mohli-prejmenovat

gagaga

minerz .., kazdemu z nas se libi neco jineho …
nejakemu statu dam trebas jednicku a nekdo jiny sedmicku .. :)
i kdyz jsem s nekym na jedne ceste , presto si odtamtud kazdy privezeme jine " vzpominky " ..
to, co nekdo obdivuje, ja prejdu obloukem ..a naopak …

cestujte a sam poznate ..ze " hodnoceni " si neseme kazdy sam v sobe

  • iv-

petra15

  • iv-, ty lisko 🙂xD

…moc hezká odpoved…
jeden spisovatel doporucuje cestování jako jedinou nejlepsí investici do zivota…(souhlasís?)

gagaga

:)
peti, ja ty zeme vnimam i vuni
kazdy stat ma svoji " vuni "
nektere bych poznala po slepu

P.S. me osobne zadny stat " nesmrdi "
me vsechny voni
kazdy jinak, ale voni
vy toho mate cestovatelsky uz take hodne za sebou, ale mnohem vice pred sebou
trebas se nekdy na tech nasich cestach potkame

ja mam jeste jeden sen – posledni :
a to : Kilimanjaro

cvicim…cvicim ..ale porad to bohuzel vypada, ze by me tam musel nekdo odnest ;(
ja uz u nej stala pred 20 lety dole..ale nekdy bych se rada podivala i ze zhora
uvidim ..

  • iv-

petra15

tak by to chtelo zmenit restauraci…:-)to se jim teda muzes pekne podekovat…:-)xD
zkus vymenit veprové a hovezí za cínskou kuchyn:-)
„A Pricesa da Guitarra“ Juliana Vieira se jim tady nelíbí…jsou to jen samí kecálkové…:-)
ale mít pak problém s vylezením na Kilimanjáro…né? xD