Jaké číslo představuje IQ tykve?

Odpovědi
Edison

IQ5: Reaguje na světlo.

marci1

Číslo neznáme. Předseda české Mensy Tomáš Blumenstein tvrdí, že existují dvě možnosti:
„Když se říká, že někdo má IQ tykve. Jaké IQ tedy dosahuje? Jaké IQ má taková tykev ? 🙂
ODPOVĚĎ: Dobrý den, zpravidla má takový jedinec IQ nízké. Druhá možnost je, že je intelektově nadprůměrný, ale jeho manželka (popř. kamarád, soused – zkrátka hodnotitel) mu nerozumí.“ 🙂
https://proste­jovsky.denik.cz/on­line-rozhovor/predseda-ceske-mensy-tomas-blumenstein-on-line-20150522.html

Mc Merkurion

… IQ je tu jinej odborník …