Jaké číslo budete volit ?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/277192-strany-si-vylosovaly-volebni-cisla-ods-ma-70-cssd-60.html

Nejlepší odpověď
anonym

Budu volit Pirátskou stranu nebo 70

Další odpovědi
aramah

Popravdě?
Žádné!

Drap

Kulaté číslo to stoprocentně nebude

Elile

natybubu

60 no rozhodně ne 70!!!
Doplňuji:
když to tak vezmu tak souhlasim s aramah!!!!!!!!!

manon

Nastrkám do bubnu, zatočím… :) Vždyť je to prašť jak uhoď…

anonym

z těch uvedených ani jedno, ale volit budu, taky budu tykadlovat
Doplňuji:
seznam stran ► http://hamersky­.blog.idnes.cz/c/285093­/Volebni-cisla-vsech-kandidatek-pro-krajske-volby.html

baghira

Určitě ne socany a komouše. Zbytek uvážím.

venkovan

jěště nevím kdo se za nimi schovává.
Ono nejde o volby – jde o to, jak potom s těmi co jste si zvolili komunikujete.
nedávno na jednom kurzu tam účastník vypravoval skutečnost, že když jejich starosta začal blbnout, přestal odpovídat na internetové diskusi na dotazy veřejnosti. A tak mu lidi do ní napsali, že si ho volili, tak od něj požadují aby s nimi komunikoval. A tak raději diskusu zrušil s tím, že je to oprava stránek. Prý ta oprava trvá skoro rok.
A prý chce do krajských voleb – to co předvedl je skvělý materiál pro jeho opozici.

anonym

Nebudu volit žádné číslo. K volbám nechodím a o politiku se nezajímám. Stačí mi, že znám jméno a příjmení českého prezidenta.

mosoj

Každý má právo volit podle svého přesvědčení. Jenom nesmí zapomínat. Pamatuji si jak se zde při minulých volbách uživatelé vyjadřovali že budou volit VV. Tak co dobrého nám to přineslo.
Já pomůžu levici. Je nejvyšší čas to pravici ukázat !! Dost bylo šklebů !

bestanswer

pusinka50

Myslím, že poprvé v životě budu volit KSČM. Ti ostatní, co byli u koryt, už ukázali, co umí…

honza19hk

ani jedno.Stupidní politiky volit nebudu!

led

Kedže nie som občianka ČR, som z volieb vyradená, ale sledujem aj českú politickú scénu a vytvorila som si rebríček víťazov volieb. Uvidím, nakoľko som sa trafila v odhade. Nemôžem to teraz zverejniť, aby ma niekto, nedajbože, neobvinil z ovplyvňovania voličov :)

anonym

Si prostě kouzelnice, ale neovlivníš, léta jedu v parlamentní monarchii. To prostě vykecám a trvám si na tom, nestydím se