Avatar uživatele
Hawajka

jáké cigarety jsou horší?

Balený,nebo lehký maldborky (nebol jak se to píše :D)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3407 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
orwell

To je jako by jsi se ptala, zda je horší praštit se do palce 3 kg nebo 5kg palicí. Nech toho, dokud je čas. Např. já nekouřím už od osmi let a nijak mně to nechybí. V mém okolí to dost lidí odskákalo, dokonce i z rodiny. Blbé je, že problémy přicházejí až po řadě let a obvykle bez předchozího varování. Přeji Ti správnou volbu, ale ne mezi druhem cigaret.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hykam

Nejhorší jsou ochucený a lehký cigarety, u ochucených, tím že nevdechuješ čistý kouř máš pocit, že to není tak nebezpečné a postupně zvyšuješ dávku a u lehkých pro svou dávku nikotinu taháš víc a tím pádem vdechuješ kouř hlouběji do plic.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Horší jsou vykouřené cigarety.
Nevykouřené (v obchodě) ani jedny …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dr.luha

Slabších cigaret musí člověk „vytáhnou“ 2–3krát více. Je to dražší a horší varianta. Škodlivý je dehet a další složky kouře. Samotný nikotin škodí nejméně. Já užívám tabák Paramount a jsem s ním celkem spokojen.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

nejhorší sou z Lídlu. člověk si nezakouří i když pálí jednu od druhý. a jsou hnusný

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Silný kuřák, zvyklý na vyšší podíl nikotinu (uvedeno na krabičce) by zakoupil pro svou „závislost“ větší množství lehkých cigaret a tedy mnohem více Kč by zaplatil.
Někdo má v 1ks cigarety 4, 6, 8, 10 mg nikotinu.
Já 1mg a maximální denní dávka je u mne do 10 ks/den.
Co se týká nikotinu mám v 10ks stejné množství, jako jiný závislák v jedné cigaretě.
Nebezpečný je hlavně ten dehet aj. vznikající při spalování.
Nebývá to vždy otázka druhu tabáku, ale filtrů a papírků…
Dobrá rada: nikdy s tím nezačínej! 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivosek2

Balený jsou hnusný :X nejlepší jsou modré camel

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek