Hawajka

jáké cigarety jsou horší?

Balený,nebo lehký maldborky (nebol jak se to píše :D)

Nejlepší odpověď
orwell

To je jako by jsi se ptala, zda je horší praštit se do palce 3 kg nebo 5kg palicí. Nech toho, dokud je čas. Např. já nekouřím už od osmi let a nijak mně to nechybí. V mém okolí to dost lidí odskákalo, dokonce i z rodiny. Blbé je, že problémy přicházejí až po řadě let a obvykle bez předchozího varování. Přeji Ti správnou volbu, ale ne mezi druhem cigaret.

Další odpovědi
Hykam

Nejhorší jsou ochucený a lehký cigarety, u ochucených, tím že nevdechuješ čistý kouř máš pocit, že to není tak nebezpečné a postupně zvyšuješ dávku a u lehkých pro svou dávku nikotinu taháš víc a tím pádem vdechuješ kouř hlouběji do plic.

ivzez

Horší jsou vykouřené cigarety.
Nevykouřené (v obchodě) ani jedny …

dr.luha

Slabších cigaret musí člověk „vytáhnou“ 2–3krát více. Je to dražší a horší varianta. Škodlivý je dehet a další složky kouře. Samotný nikotin škodí nejméně. Já užívám tabák Paramount a jsem s ním celkem spokojen.

jáára

nejhorší sou z Lídlu. člověk si nezakouří i když pálí jednu od druhý. a jsou hnusný

da ny

Silný kuřák, zvyklý na vyšší podíl nikotinu (uvedeno na krabičce) by zakoupil pro svou „závislost“ větší množství lehkých cigaret a tedy mnohem více Kč by zaplatil.
Někdo má v 1ks cigarety 4, 6, 8, 10 mg nikotinu.
Já 1mg a maximální denní dávka je u mne do 10 ks/den.
Co se týká nikotinu mám v 10ks stejné množství, jako jiný závislák v jedné cigaretě.
Nebezpečný je hlavně ten dehet aj. vznikající při spalování.
Nebývá to vždy otázka druhu tabáku, ale filtrů a papírků…
Dobrá rada: nikdy s tím nezačínej! 😁

ivosek2

Balený jsou hnusný :X nejlepší jsou modré camel