Petr__

Jaká chladicí podložka pod ntb nejlíp chladí?

Ten můj se brutálně přehřívá, potřebuju nějakou fakt výkonnou. Poraďte prosím nějakou pro ntb s rozměry 15,6 nebo větší. Napište své zkušenosti.

Nejlepší odpověď
gecco

Namísto shánění chladící podložky si ten notes vyčisti – pokud máš zanesené větrací kanály, žádná podložka nepomůže.
Na druhou stranu – když je notes OK, chladící podložku nepotřebuje.
😉

Další odpovědi
www

Pouze nepatrně doplním odpověď gecco – vyčisti rovněž systém Win a PC !

štamgast

http://www.he­ureka.cz/?h[fraze]=chlad%C3­%ADc%C3%AD+po­dlo%C5%BEka
Já osobně používám od Zalmana taky pod podobnou velikost NTB.
Dvoum pánům výše: notebook udržuji v čistotě fyzicky i softwarově a stejně jsem měl problémy s chlazením.

Luxx

já mám tuto http://podlozky-a-stojany-k-notebookum.he­ureka.cz/chla­dici-podlozka-pro-notebooky-cooler-master-notepal-u3-plus-r9-nbc-u3pk-gp/

má 3 samostatné větráčky, které se můžou libovolně umísťovat po podložce a taky má regulaci otáček