Complex

Jaké české herce a herečky rozeznáte už podle hlasu?

Nejlepší odpověď
annas

Především ty ze starší generace, i když někteří jsou už v hereckíém nebi,.

Např. Páni herci a herečky! Höger, Pavlata, Racek, Růžek, Brodský, Kopecký, Filipovský, Donutil, Abrhám, Jirásková, Bohdalová, Stašová , Šafránková, Maciuchíová atd.

Z mladších – Liška – tomu bývá zpravidla málo rozumět, Petra Hanžlíková, Bohdan Tůma, Veronika Arichteva, a další.

Je jich mnohem víc, jen tak namaátkou,

Další odpovědi
hapiky

Všechny!

Kepler

Že všechny, říct nemůžu, ale většinu, kterou znám, asi ano.

peterd108

Karla gotta.

ivzez

Jaké?

Všechny výborné a většinu dobrých.