astor

jake cd si musim koupit na prehr. z dvd rek. kol. se mi tam vejde min._

Odpovědi
Jikra

Tak nevím jestli tu otázku dobře chápu ale např.já mám DVD recorder Panasonic u kterém můžu použít pro jednorázový záznam DVD disky DVD-/+,anebo přepisovatelné DVD-RAM,DVD-/+RW a délka záznamu záleží na zvoleném datovém toku tj.od nejvyšší po nejnižší kvalitu obrazu ve 4 modech: XP-1hod.,SP-2hod.,LP-4hod.,EP-8hod.Nahrávám na HDD a když si chci náhodou něco vypálit tak to nejdřív sestříhám a potom vypaluju zásadně na Verbatim DVD- v SP modu páč s nima mám víc jak 6let zkušenost.
U nás na maloměstě je borec prodává v 25ks balení za nějakejch 180–190Kč.