balca

Jaké byste mi doporučili sluchátka do 600 Kč ?

Zdravím,jaké byste mi doporučili náhlavní sluchátka do 600 Kč na domácí poslech,ale i na venkovní nošení ?
Vzhled sluchátek je důležitý,ale hlavně zvuk.
Děkuji :)
Doplňuji:
konkrétní modely bych prosil ne jen značku

Odpovědi
shooter

Koss

ptáč

Co je to za blbost koss? Když se zeptám prodavače na možné přerušení káblíku v okolí konektoru, které zákonitě nastane po roce používání ve vašem cenovém ochotnictví, odpoví, ře pružný silikon zabrání natáhnutí a utržení přívodních… a to je nesmysl. Pevný materiál je drát. Pokud je to drát, tak se ulomí rychle. Mělo by tam být něco jako VF lanko, smotané do provazce které je flexibilnější. Co se sluchátky, kde po roce používání chřastí L nebo P? Koss tomu není zárukou. A jde opravdu o značku Koss? Je pravda, a důležitá, že jsem před asi 2-mi roky koupil bílé pecky Rakouského výrobce a teď je očekávaně přerušen signál. Tyto stály 200 korun. Mě to už nebolí, naposlouchal jsem se dost a sluchátka mě kolikrát podržely tu empétrojku před nárazem na zem. Náhlavní sluchátka která nebudou lámána při ohýbání na jedno ucho, jako by šlo o odposlech DJ, mohu doporučit plastové, SONY řady sony mdr-xd a to co doporučuji, mám vyzkoušené a zdůvodňuji. Co je také důležité pro pohodlí, které by mělo být komfortem, ať se na hlavě neotiskuje takový ten spojovací náhlavník, rám, ať netlačí. Bohužel, ten holý plast se zařezává do kůže a to je špatný. Moc špatný. Pokud by tam byl molital nahoře, obalený nějakým nezávadným matrošem, co já vím, ať to do hlavy netlačí, tak ty ceny starším modelů jdou dolů každým rokem. Jiná nová sluchátka pro DJs stojí 3000,– . Tak já myslím že máš dobře nastavenou cenovou bránu. Taky brát váhu sluchátek v gramech.