Rokio

Jaké byste chtěli mít IQ?

Já mám IQ 97 a chtěl bych mít IQ mezi 115 až 120 IQ bodů.

Nejlepší odpověď
Tw!st

Mám IQ 113 a vyšší IQ bych mít nechtěl. Věř mi že vysoké IQ nemusí znamenat jen výhodu. Inteligentnější lidé si uvědomují mnoho věcí (i těch nepěkných) a mít ještě větší IQ tak se v těch myšlenkách asi utopím. Mimochodem také většinou mají inteligentnější lidé psychické poruchy jako stres, deprese, panická ataka. Tímto vším jsem si osobně prošel a nikomu to nepřeju.

Další odpovědi
klumprt

Mně stačí to co mám.

marci1

IQ je mi jedno. Myslím, že pro to aby byl člověk šťastný, spokojený je důležitější EQ-emoční kvocient. EQ měří míru emoční inteligence. Ta je pro mnoho lidí důležitější než IQ, protože má větší vliv na mezilidské vztahy, spolupráci s ostatními lidmi. Ovlivňuje schopnost porozumět ostatním lidem, jejich motivům a jednání, stejně jako ovládání vlastních citů a motivací. 🙂

Kulpix

Tvoje IQ BYCH vážně mít nechtěl. To co tu píšeš je blábol. Podle tvých otázek soudím , že máš IQ tak 80 ani ne.

zjentek

Tak akorát k pilotování Ed Force One-
https://www.no­vinky.cz/koktej­l/405493-letadlo-iron-maiden-zastinilo-merkelovou-s-hollandem.html

ivzez

Já jsem spokojena se svým…

gagaga

me by stacilo, kdyby bylo alespon v plusu ;(