Jessinka

Jaké byly výsledky moskevské konference kdo na ní jednal?

Odpovědi
Drap

zde:
http://search­.seznam.cz/?q=Mos­kevsk%C3%A1+kon­ference&source­id=szn-HP

korytaacheck

Moskevské konference byly tři. Na první slíbily USA a Velká Británie spojeneckou pomoc Sovětům (výzbroj a materiál) pro boj proti nacismu.
Na druhé se obecně řečeno SSSR, USA a Velká Británie spojili v boji proti nacismu, šlo hlavně o urovnání sovětsko-britských sporů.
Na třetí se tyto země zavázali pokračovat v boji do kapitulace Německa a dohodli další okolnosti související s válkou (ohledně Rakouska, Itálie a závazek potrestat válečné zločince).