Deli

Jaké bylo vysvědčení a čím potěšíte Vaše děti, potěšily-li oni vysvědčením Vás?

U nás se čekají samé jedničky a na naši třeťačku doma čeká moderní cestovní taška naplněná parádou na sebe 🙂

Nejlepší odpověď
kropitko

Já to vysvědčení moc neřeším, o tom jak se učí mám přehled celý rok. Podstatné je, že syn se dostal na školu na kterou chtěl a starší dcera postoupila do dalšího ročního(snad už posledního, pokud si nebude chtít dělat nástavbu), takže ano, jsem spokojená.

Další odpovědi
anonym

Ja uz mam syny trochu " prestarle " na vysvedceni … , ale potesili temer vzdy . Dostavali vzdy sladkosti , ktere jsem jin nakonec stejne sezr.. ja. 🙂
Zato ja jsem rodice nepotesila asi nikdy. 🙂 Ale strach o me nemeli. Rikali , ze ja se o sebe s tou vyridilkou vzdycky postaram. A meli pravdu. 🙂
Blahopreji ale k samym 1. ! -iv-

baghira

Byly samé jedničky (3. třída) a synek si potěšení vybral už včera (zmrzlinový pohár a hračka podle vlastního výběru do 150 Kč).

Valky

Vysvědčení už nedostávám a děti nemám. Na základce jsem rodiče těšila celých 9 let, díky bohu je nikdy nenapadlo mi dát sladkosti nebo podobnou kravinu, vždycky jsme vyrazili někam na výlet a pořádně si to užili a máme plno vzpomínek. Na SŠ už to bylo horší, vybrala jsem, si těžký obor a ještě nejnáročnější školu v republice, takže tam už se objevovali i 3 … párkrát i 4… :D Díky bohu to naši nehrotili – pokud bych neměla reparát nebo nepropadla, není problém. Díky bohu to se mi nikdy nestalo… :)))