Avatar uživatele
1jirka22

Jaké bylo vaše filmové zklamání?

Jaké bylo Vaše zatím největší filmové zklamání?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, Tw!st před 2874 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Když jsem byl malý kluk, tak u nás dávali v kině Léto s kovbojem. Já jsem měl tehdy strašně rád westerny, dodnes mám několik oblíbených, a westernům se u nás říkalo kovbojky. A to mě zmátlo. Internet v té době nebyl, nebylo ani ČSFD, tak jsem sprostě naletěl a šel jsem se místo na přestřelky a honičky na koních koukat na Hanzlíka, jak hodinu a půl flirtuje s Kolářovou. Fuj!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Poslední Mad Max…furt na jedno brdo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JájsemRaibek

Když místo mě vybrali do Terminátora nějakýho Švajcinegra :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

Druhý díl a další Hunger games, první mě neskutečně nadchnul, že jsem málem nedospal do zítřka abych si mohl shlédnout další díl, jenže další díly stáli za prd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Scény z manželského života od Bergmanna. Bylo to asi před více než 30 lety, seděl jsem 3 hodiny na tvrdé židli a kromě několika představitelů, kteří byli pořád oblečení, tam nebylo nic zajímavého, žádný sex.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Na Angeliku (1964) (séria francúzskych „záchranných“ filmov za minulého režimu, keď sa niečo dialo, hneď nasadili Angeliku) mi povedali: moc mladá… a tak som bola zaľúbená do toho krivého čarodeja ☹
ale aspoň som sa potom vyšantila v Osvobození, ano, tam v rohu záberu, v tom dyme, tá malá bodka, to som ja 🙂
A na Titanik (1997) do postavy mladej Rose zase povedali: moc stará… a postava starej Rosy už bola obsadená.
No povedzte, ako potom človek môže hrať?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Tak určitě jich bylo několik, ne jen jedno. Naposled asi Star Wars:Síla se probouzí, ani Smrtonosná past 5 mě nijak neuchvátila, Spectre taky nic moc, spíš nic než moc. Terminátor:Genisys taky řadím mezi ty snímky, co mě moc neoslovily.

No a když už led zmínila Angeliku, taky si taky přisadím, to mě přemluvila kamarádka, že se na to spolu podíváme, tak jsme se dívaly a neviděli jsme nic extra. Pak jsme v jeden moment téměř souhlasně řekly „A kde je Nicolas?“ a když už jsem se dočkaly, tak se žádný zázrak nekonal a to bylo opravdu to nejvíc zklamání.

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Když jsme si s kámoškou někdy na prahu dospělosti půjčily ve videopůjčovně Sny hospodyněk (žánr 18+) a zjistily jsme, že se nám to vůbec nelíbí. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… po shlédnutí filmu: Bílý Bim, Černé Ucho (http://www.csfd­.cz/film/102771-bily-bim-cerne-ucho/komentare/) > svět už nebyl tak veselej…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Je toho více. Druhé pokračování Vetřelec vs. predátor, Vřískot-hned ten první, horor Jeníček a Mařenka- od té doby se nedívám na upoutávky, ty jediné stojí za to a film pak za prd. Dále většina českých filmů, které u kritiky byly nej- ty také stojí za nekoukání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lurius

No, dle kritiky očekávám že to letos budou Návštěvníci 3: Revoluce, jinak pro mě jako nečtenáře to byl asi Hobbit

Upravil/a: Lurius

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Čím větší a halasnější reklama, tím horší film, jsem zklamaná téměř vždy, pokud jde o české filmy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kelley

Kdysi za „totáče“ to byl film „Hroch“. A z těch novějších pak sci-fi „Prométheus“ a vlastně i „Marťan“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek