poa.li

Jaké bylo v poslední době vaše nejlepší jídlo?

Díky

Nejlepší odpověď
Ušel ventil

Co si kdo udělá doma tak je asi vše nejlepší , proto dávám bod kolibě u Hradce Králové vzdálenou asi 200 km od mého bydliště za domácí svíčkovou a kačenu tamtéž .

Další odpovědi
Kepler

Knedle, vepř + smetanová houbová omáčka ze suchohřibů. Mňam, mňam!
Zvláště, když jsem si to uklohnil sám.

Drap

Nedokáži odhadnout co myslíš poslední dobou? Dnes k obědu to bylo pečená jehněčí žebra s bramborovou kaší a bylo to skvělé.

dudu

Pečené vepřové koleno, zelí z cukety a čerstvý tmavý chleba.

hippeace

domácí výpečky, jen plec cibule kmín a česnek, žádné tuny chemie a stejně je to ňamka

zjentek

KFC!

Dochy

Smažená cuketa… Manželčin recept…
(tenké plátky obalené v těstíčku (mouka, vejce), osmažené, potřené směsí česneku a soli, k tomu brambory. Po tom bych se utlouk.

hapiky

Zaječí pysky, zapíjel jsem whisky.....

da ny

Právě to poslední ;), každé je dobré, děkuji za optání, jíst mi chutná 😁
Co nemusím, nevařím a tedy ani jinde nejím…

dubraro

Nedávno jsem navštívil akci Street food festival a tam jsem ochutnal řadu dobrot.