Jaké bylo nej umístění československa na svět. šampionátech v kopané / fotbalu

nej umístění československa na svět. šampionátech v kopané / fotbalu

Nejlepší odpověď
standa

2× 2.místo

1934 – v Italii (prohra s Itálií 1:2)
1962 – v Chile (prohra s Brazílií 1:3)

nasmažil jsem to z hlavy, tak uvidím zda jsem se nespletl 🙂

Další odpovědi
rynek878

jen bych dodal ostatní finále:

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Mis­trovstv%C3%AD_sv­%C4%9Bta_ve_fot­bale

člověk

jen taková maličkost,
FINÁLE V ROCE 1938 SE HRÁLO VE FAŠISTICKÉ ITALII,A ITALIE MUSELA VYHRÁT
V ROCE 1994,ITALSKÁ FOTBALOVÁ ASOCIACE UZNALA,PODVOD VE VÍTĚZTVÍ A NABÍDLA ,ČESKU PŘEDÁNÍ TITULU MISTRŮ SVĚTA,
NA TUTO ŽÁDOST NIKDO Z NAŠICH FINKCIONÁŘŮ NEREAGOVAL...­.............