mosoj

Jaké bylinné přípravky ?

O prospěšnosti bylinných přípravků netřeba pochybovat.
Já osobně dávám přednost gemmo přípravkům. To jsou tinktury, výluhy a masti připravované z pupenů rostlin a bylin.
Čemu dáváte přednost Vy ?

Nejlepší odpověď
annas

Opakuji se, ale to nevadí. Já se asi 5 – 6 let léčím přípravky od fy Energy, případně Diochi. Mně se zdá, že gemmo přípravky mají menší „záběr“. Také jsem jich několik vyzkoušela, ale nakonec jsem dala přednost tinkturám od uvedených firem. Nedám na ně dopustit. Opravdu mně pomáhají. Jen mám někdy problém s „kapkováním“, tj. stanovením počtu kapek. Trvalo mně dlouho, než jsem si zvykla na to, že každé zhoršení zdravotního stavu po užití kapek vede k jeho zlepšení.

Další odpovědi
Greneia

Hezký den,
já už čtvrtým rokem spolupracuji s českou společností, která je přímo výrobcem bylinných doplňků stravy, viz zdroj. A stala jsem i distributorem, za což se ani trochu nestydím, protože nám produkty pomohly vyřešit spoustu zdravotních problémů. Většina produktů je v tekutém stavu, což mi vyhovovalo pro tehdy roční dcerku, tudíž jsem mohla odkapávat a pravdou je, že díky produktům nejsme tak často nemocní, maximálně 2× do roka nějaká ta rýma.
Horečky, angíny atpd., to kdysi bývalo a jsem ráda, že jsme zcela v pořádku.

Jinak samozřejmě bylinky samostatně také – spíše čaje – hodně používáme – když se mi něco nezdá u dětí, tak heřmánkový čaj, pak šípkový.

A další věc .. co je pro mne dost důležité a zjistila jsem, že to ocenilo také spousta lidí, produkty, které jsou vyráběny v našem podnebí, na které jsme zvyklí, což naše firma splňuje.

Zdroj: greneia-okg.webnode.cz

anonym

dobrý den.GEMMOTERAPIE je nejlepší a nejúčinnější.Všechny pupence z rostlin a bylin mají v sobě zakodovanou silu kterou potřebují k rozmnožování.Tak jako pecky z grepů,hroznů atd.DOPORUČUJI i když je to mnohem dražší léčba než jenom z čerstvých a nebo sušených bylin.ZDRAVI VAS ZAJPO.

Zdroj: www. r-web .cz/nadeje.

Michal

Bylinky,každá je na něco, chcete podrobný výčet,ale já se taky musím podívat.Nepamatuju si vše.Ale rád se s vámi podělím.Stačí napsat, navíc některé kombinuju s masážema.

vyneve

gemmo- jsem neslyšel a zní to zajímavě..
ale homeopatii bych nedůvěřoval (pokud chcete podobné vysvětlení, které jsem sepisoval a sháněl informace, napište mi email).

proto bych také nekupoval 100%, ne gemmo výrobky ředěné na homeopatický způsob(0,xxxxxx­x1%). (nehledě nato, že cena je někdy stejná, i když účinné látky je někdy milionkrát méně!)

mosoj

anas : Správný postřeh. Pokud přípravek opravdu zabírá ( působí na imunitní systém), dojde opravdu nejprve ke zhoršení stavu s postupným zlepšením. Já toto zažívám pokud beru betaglukan nebo ovosan. Dokonce jsem se až lekl, že mi to spíš škodí než pomáhá.

p.s. Ten název potvory jsem doplnil odkazem.