PetaKo

Jaké bylinky a bylinkové čaje jsou vhodné na posílení imunity ?

Odpovědi
Drap

Vyber si třeba z těchto:
https://www.mi­lota.com/caje-na-podporu-imunity
Na netu jich najdeš spoustu dalších.

da ny

Bylinné čaje jsou dobrým doplňkem, zejména při již vzniklých obtížích. Po 14 dnech má následovat od pití bylinek pauza (!), stačí týden.
Pro jejich specifické účinky, lze používat cíleně, během léčby.
Pro IS je důležitá životospráva, strava, psychika, zdravý pohyb, vyvarovat se absenci důležitých a základních vitamínů a minerálních prvků (to bylinky nedoplní).
Speciální druhy hub, goji, Colostrum, echinacea, lichořeřišnice, vlaštovičníková tinktura atd. Nepijte preventivně (celoročně) šípkový čaj, můžete si ublížit. Při viroze, nachlazení, je dočasně skvělý.

Cermak

Koukni na bylinné čaje a doplňky na imunitu od altaherby. Zabývají se přírodními přípravky.

majki636

To záleží, zaměřila bych se na ty výrobce, co tady do těch čajů a směsí necpou to, co tam nepatří. Zaměř se třeba na Altaherbu ti se specializují tady na ty bylinkové doplňky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

PetaKo

Od té altaherby máte zkušenost s čím přesně prosím ?

Cermak

Tady s tím sirupem mám dobrou zkušenost www.altaherba.cz/ah-sirup-14-bylin