Iw@

Jake byli dneska zpravy na čt1?

Prosim nevite jake byly dnes zpravy na ct1? Ja jsem usla a potrebuji to vedet na zitra na obcanku (mam to na ukol na zitra) dekuji
Doplňuji:
Ja jsem byla hrozne unavena a jeste ta nuda u te televize … nijde jsem to nenasla ale dekuji za pomoc

Nejlepší odpověď
dvdk

zkus to najít na www.ivysilani.cz to je takový videoarchiv České televize.
Doplňuji:
mělo by to být toto:
http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/1097181328-udalosti/214411000­100331

Další odpovědi
huxa

Zkus se podívat na ceskatelevize.cz do archivu. Jinak, máš možnost přepracovat úkol na moderní získávání informací, kde také ukážeš, že získáš tu samou informaci ze tří na sobě nezávislých zdrojů a vyhodnotíš, jaká jsou nejspíše fakta 🙂

zzzzz

Mě v nich šokovalo, že tam byla reklama na CK Fischer. Přímo uprostřed správ, řekla moderátorka, že lidé jezdí o velikonocích na dovolené a pak měl proslov ředitel mluvčí CK Fischer. Jsem v šoku, že to už je i ve veřejnoprávním mediu, za které musím platit.

marci1

Zprávy dnes sleduje už málokdo. Tak brzy jsi usnula ? 🙂

petra15

údajne jsou takové „zprávy“ delané pro klientelu od sedesáti…(léky a cestování)

zzzzz

já tam mám „správ“ 🙂 tak mimořádně to není moje chyba, mám něco jako T9 v mobilu a dopisuje a opravuje slova. Tak opravil blbě 🙂

petra15

to neres…to se stane…:D