simoneta

Jaké by mohlo být překvapení večera?

Ahojky,potřebovala bych poradit :) Jaké překvapení se hodí na večer skužkovacího večírku? :) Napadlo mě třeba se převléct za zpěváky a vystoupit v jejich převleku… Nemáte někdo lepší nápad? :) Potřebuji, aby to nebylo náročné a aby se třída trochu chytla. Děkuji :)

Odpovědi
anonym

Šlo by něco podobného?
https://www.go­ogle.cz/search?q=gu­mov%C3%A9+mas­ky&biw=1138&bih=528&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&sqi=2&ved=0CA­YQ_AUoAWoVChMI1tKBi­o7HyAIVw2sUCh26DQxY