jakotyty

Jaké by měly být optimální časy mytí nádobí na jednotlivých programech v myčce CANDY CSF4570E/EX. V návodu nejsou.

Odpovědi
Jikra

Optimální časy neřešte protože ty stejně neovlivnite jsou nastaveny v řídící jednotce a ty supermoderní myčky se senzorama ty si to stejně dělají podle svýho IQ (např. dle znečistěné vody, nádobí atd.)takže nějaký pevný časy tam stejně nečekejte. Nakonec minuta sem nebo tam nehraje roli,
hlavně že to nemusíte mejt v ruce!!!
Pro ilustraci 13let stará myčka Whirlpool:
Rychlé 50st.C:63min.
Eko 50st.C:83min.
Normal 65st.C:90min.
Intenzivní 70st.C:90min.
A nebo se zkuste poptat mailem u Candy Čr.

Zdroj: http://www.fir­my.cz/detail/466583-candy-cr-praha-mala-strana.html