Smackdown

Jaké by mělo následky, pokud by osoba pila kávu po každym jídle každý den?

Turek.

Nejlepší odpověď
annas

U každého to může být jinak. Nakomu může káva pořekyselovat žaludek.

Ale podle nových studií

„Pití kávy prodlužuje život, dokazují nové studie“

Mírné pití kávy prodlužuje život, uvádějí dvě nové rozsáhlé studie. Vyřešila se tím otázka vlivu kávy na organismus, která sužuje lidstvo již po staletí.

Až tři šálky pro mnohé nepostradatelného nápoje denně nás mají kromě povzbuzení ochránit před některými druhy nemocí a prodloužit nám život. atd."

https://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/443325-piti-kavy-prodluzuje-zivot-dokazuji-nove-studie.html

Další odpovědi
Drap

U někoho žádné u někoho by to mohlo ovlivnit vznik vážných onemocnění.

led

Zvykla by si na to.
Zdravotné následky: je v tom rozpor niektorí odborníci tvrdia že to škodí, iní zase, že pomáha.
Vlastná skúsenosť: Každý človek kávu a jej množstvo znáša rôzne. Srdciari a prostatici by sa mali mierniť.
Ja osobne, ako „bosorka a prírodný živel, nepoznajúca lekárov“ a veľkoodberatelka kávy, s týmto nemám problémy, napriek mierne pokročilému veku 🙂
z odkazu v odpovedi annas:
„…Studie zjistila, že lidé, kteří pijí kávu, mají podstatně nižší míru úmrtnosti a menší riziko, že zemřou na nejčastější závažné nemoci, jako je onemocnění oběhového ústrojí a nemoci trávicího traktu. Mají také zdravější játra a lepší hodnoty glukózy, což může zlepšit jejich celkové zdraví… Bez ohledu na národnost…“ (k tomu len dodám) „a pohlaví“