beatab

Jaké by jste vymysleli nové rozšíření (dodatek) ke hře The Sims 3?

To je jen na Vás a vaší fantazii. Prostě kdyby jste chtěli vymyslet ÚPLNĚ NOVÉ rozšíření ke hře Sims 3, tak jaké?

Nejlepší odpověď
gnosis

dodatku je dost, spis bych uvital opravne patche, ta hra je plna chyb. dodatek na ktery se tesim nejvic – zvirata, vyjde letos v rijnu.

Další odpovědi
nikolenka25

Já by jsem tam dala nějaký dodatek který by putoval do pravěku.Jako třeba dinosary,pravěcí lidé, adt. :)

151kbar151

Za prvé by to chtělo The Sims 4…Dodatek? Tak asi patch, kde by byly vidět všechny intimnosti. Jinak vše již vyšlo.

anonym

já bych dal nějaký dodatek, který by:
buď zrušil the sims 3 nebo je převedl do 3D ;D