nyjono

Jaké by bylo vaše menu, kdybyste se chtěli „ukázat“?

Zrovna zase po čase sleduju díl Prostřena.
A – máte doma víc než 4 stejné židle? Např.6?

Nejlepší odpověď
Tw!st

To bych z toho udělal asi nechtěně větší show než Karel s rakví.

Další odpovědi
Kepler

Aperitiv: vodka s česnekovým extraktem, ozdobená čerstvou mátou

1. chod: vodka s ananasovým džusem a drceným ledem
Hlavní chod: vodka ala semafor – ve štíhlé vysoké sklenici vrstvy z peprmintového liguére, likér Chartreuse orange a vodka s brusinkovou šťávou. Netřepat, nemíchat!
Digestivum: vodka z bylinným extraktem.
Na cestu: vódka tabletnaja.

iceT

Tak nevím, co bych uvařila.
No a stejné židle mám jen dvě, protože nemám nafukovací kuchyň, pak třetí, tu mám místo schůdků, když potřebuju dosáhnout výš než dosáhnu, jinak by taky letěla. A vlastně bych se ani do pořadu nepřihlásila, protože by mi vadilo, kdyby mi cizí lidi trajdali po baráku a lezli do šuplíků.

Ametyst

To je dobrý úkol. Mám jasno s aperitivem- zázvorové víno. Hlavní chod- šunka po virginsku. Překvapivá chuť slaného masa, obaleného v cukru, všem vždycky chutnala.:-) Vsadím na jistotu.

aliendrone

Na uvítanou „drcené nadávky mezi zuby“, předkrm „2× nic bez chleba“, polévka „kohoutí vývar“ (pro neznalé > z ČERVENÉHO kohoutku), hlavní chod „dušený host mezi dveřmi“ a zákusek „obložená mísa rukama“. K pití bych nepodával nic, místo toho bych dal pořádnou porci „kohoutího vývaru“, myslím, že by to problém s žízní vyřešilo. ;) :D :D

nyjono

iceT, to by mě tedy taky vadilo.
A ještě předvádění před x sledovateli 😁. Hlavně sousedi – nekakarádi 😁 😁

iceT

Jistě, je to pořad o jídle a vaření, ne o tom, jak kdo bydlí a co má ve skříni. Já jsem na to koukala párkrát, když to mělo ještě jakous takous úroveň.

jáára

Proč vy smutni? Vodka došla. Proto je tady Vodka Tabljetnaja…