Avatar uživatele
nyjono

Jaké by bylo vaše menu, kdybyste se chtěli „ukázat“?

Zrovna zase po čase sleduju díl Prostřena.
A – máte doma víc než 4 stejné židle? Např.6?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Kepler, aliendrone, Ametyst před 1534 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Tw!st

To bych z toho udělal asi nechtěně větší show než Karel s rakví.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Aperitiv: vodka s česnekovým extraktem, ozdobená čerstvou mátou

1. chod: vodka s ananasovým džusem a drceným ledem
Hlavní chod: vodka ala semafor – ve štíhlé vysoké sklenici vrstvy z peprmintového liguére, likér Chartreuse orange a vodka s brusinkovou šťávou. Netřepat, nemíchat!
Digestivum: vodka z bylinným extraktem.
Na cestu: vódka tabletnaja.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Tak nevím, co bych uvařila.
No a stejné židle mám jen dvě, protože nemám nafukovací kuchyň, pak třetí, tu mám místo schůdků, když potřebuju dosáhnout výš než dosáhnu, jinak by taky letěla. A vlastně bych se ani do pořadu nepřihlásila, protože by mi vadilo, kdyby mi cizí lidi trajdali po baráku a lezli do šuplíků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

To je dobrý úkol. Mám jasno s aperitivem- zázvorové víno. Hlavní chod- šunka po virginsku. Překvapivá chuť slaného masa, obaleného v cukru, všem vždycky chutnala.:-) Vsadím na jistotu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Na uvítanou „drcené nadávky mezi zuby“, předkrm „2× nic bez chleba“, polévka „kohoutí vývar“ (pro neznalé > z ČERVENÉHO kohoutku), hlavní chod „dušený host mezi dveřmi“ a zákusek „obložená mísa rukama“. K pití bych nepodával nic, místo toho bych dal pořádnou porci „kohoutího vývaru“, myslím, že by to problém s žízní vyřešilo. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
nyjono

iceT, to by mě tedy taky vadilo.
A ještě předvádění před x sledovateli 😁. Hlavně sousedi – nekakarádi 😁 😁

před 1533 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Jistě, je to pořad o jídle a vaření, ne o tom, jak kdo bydlí a co má ve skříni. Já jsem na to koukala párkrát, když to mělo ještě jakous takous úroveň.

před 1533 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jáára

Proč vy smutni? Vodka došla. Proto je tady Vodka Tabljetnaja…

před 1533 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek