jakho

jaké bude počasí

jaké bude počasí do pátku?
Doplňuji:
vím že jsem otravný ale co teplota v noci,díky

Nejlepší odpověď
M.

Šup na seznam, dostaneš tam stejné odpovědi.

Další odpovědi
www

Jak kde.
Více net, předpověď počasí tam či onde.
To neznáš? 😉

Drap

Vysoké teploty, občas bouřky z vysokých teplot. Tyto informace lze snadno najít na všech internetových vyhledávačích, pod heslem : počasí.

hanulka11

Kde jsi do nynějška byl?????? Někde ve sklepě ne?Vrať se zpět do chládku budou tropické dny i noci
Doplňuji:
https://www.go­ogle.cz/search?q=po%C4%8­Das%C3%AD&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

terry

V Praze, V Moskvě, v Monaku nebo kde?

Lukasy

Hnusně teplo

honza19hk

vedro a bouřky.
Jinak těm předpovědím se moc věřit nedá. Rosničy neví ani jak bylo včera natož jak bude za pár dní.