dáma z ČR

Jaké boty jsou ideální na chození ve městě?

Jsou ideální volbou nízké trekové boty na chození ve městě? Nejsou moc tvrdé, nevhodné?
(chozením ve městě myslím opravdu chození: dlouhé procházky a podobně, ne jenom nějaké skáknutí do obchodu..)

Odpovědi
Agneta

Na dlouhé chození potřebuješ speciální boty, které mají „podrážkové systémy“ typu „Shock Absorber“ na podpatku a „Air-Bag System“ pod nášlapem …
mimoto musí být tvé váhové kategorie. Nemůžeš brát boty jako u komunistů – s kritériem „dámské a velikost“ (nebo budeš v šedesáti pajdat jako kachna):DDD

Kepler

Páč se ve městě chodí po tvrdém povrchu, boty by měly mít měkkou podrážku a dobře (ortopedicky) tvarovanou stélku.

Rokio

Já navrhuji tenisky. Jsou pohodlné, levné a moderní.