independent

Jaké bezpečnosti byl za komančů měsíc duben?

Duben měsíc bezpečnosti, ale jaké, tehdejší policie, nebo silničního provozu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Duben byl a stále je měsícem velkého množství témat, třeba i měsíc lesů. Akorát Hitlerovy narozeniny se nepřipomínaly. Býval to měsíc bezpečnosti silničního provozu, protože sváteční řidiči vyjížděli a taky motorkáři vymetli pavučiny z výfuků. Pro Kryštofy rovněž vhodné období, páč venku už nebyla taková kosa.

Další odpovědi
zjentek

Duben, mněsíc BESIP!

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/BESIP

hapiky

Byly také onehdy bezpečnostní čtvrtky, což bylo něco jako zvýšena pozornost či kontrola na bezpečnost práce. Zajímavý byl přístup komunistů k nehodám na pracovišti podle zásady: Materiální škody se nepočítají, ale stehy ano.

Neugebauer

Duben byl měsíc bezpečnosti práce.