KateBeckett

Jaké baleríny k tmavě hnědým vlasům? Na oblíkání jsem levá…

Potřebovala bych poradit jaké si mám koupit baleríny (barva) k tmavě hnědým vlasům, velice světlá barva pleti, ráda nosím bordové až tmavě červené bo fialové oblečení. Na sladění oblečení jsem úplně levá, proto se ptám.

Odpovědi
Lů18

černými balerínami nic nezkazíš, ty se hodí ke všemu, pokud chceš výraznější baleríny pak záleží na kombinaci kalhot/sukně s topem/trikem, v dnešní době určitě můžeš kombinovat jaké koliv barvy, i přesto, že si na oblíkání levá, taky nejsem zrovna stylista :D ale osobně mám baleríny jedny černé, a lodičky v černé a bordo barvě, jinak tenisek, ale i bot na platformě mám v barvách černá, modrá, růžová, červená, tyrkysová, pak i nějaké s potiskem, kombinuju boty s olečením spíše podle toho, že hledám barvu kterou mám na oblečení málo, např. budu mít tričko s červeným potiskem a červenou už nikde nebudu mít, tak si vemu červené boty, vezmu si i třeba růžové kecky k fialovým kalhotům

iceT

Boty se vybírají k oblečení, ne k barvě vlasů.
Pokud nosíš oblečení v barvách, které jsi uvedla, tak bych se nebála bílé barvy na botách i na kabelce.