Thor841

Jaké auto v kombi do 50 000?

Ahoj všem, jaké auto v kombi do 50 000? nejlépe v benzinu, u nafty mám strach. Střiky, čerpadla adt..... Po čem mám kouknout?

Odpovědi
autacek

Záleží na tom, co chceš. Stačí si projít autobazary pro udělání si představy. Navíc, cena je o ročníku, stavu a kilometrech, poté bych se asi až ptal co je lepší, ovšem to je též subjektivní.

Dnes jsem se byl podívat shodou okolností v Áčkách, docela mne překvapilo, že tam měli formana za 15 a feldu combi za 20. No a tipuju, že s 50ti v cizích značkách přílišné terno neuděláš, no nějaký střep co ještě poslouží snad vybrat půjde.

motobassak

já doporučuji Renault Scenic 1.6 66kw, má i klimošku,což si teď nemůžeme vynachválit. Loni v dubnu sme ho kupovali od prvního majitele a jsme s ním maximálně spokojení. A to stál 30.000 samozdřejmně že se nějaké opravy musely udělat, ale to je u starších aut běžné. Vždy počítejte s tím, že třetinu z kupní ceny dáte na doladění much.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.