mallone

Jaké auto si koupit?

Cena je kolem 20ti, značka,funkčnos­t,spotřeba budu rád, když se podělite za vaše zkušenosti

Nejlepší odpověď
GTA Andreas

Tak Favorita bez rzi do 16ti tisíc korun s prohlídkou od nějakého technika který když chybí tak do 11000 s tím, že cca 5 – 8 tis. zaplatíš za nějaké nešvary na motoru. Pak spotřeba by měla být do 7 litrů ale i míň. http://www.sau­to.cz/ Hlavně díly jsou na český auto levný. A nejezdit zbytečně na prohlídku auta daleko, šetří to nervy. Teď je nejvhodnější doba na nejlevnější nákup, zima. Jaro – pozdě.

Další odpovědi
mojitek

tak je to dost málo,těch 20 t. . Zajistit aby na kupovaný auto kouknul někdo kdo tomu rozumí a jít do Fáva nebo Feldy.Za málo peněz hodně muziky..

BENYTA

Mám Formana z roku 1994,můj přítel Fabii Combi z roku 2001. Naprosto nesrovnatelné.Moje kombinovaná spotřeba 7–8 litrů na 100km,i v těch 19 letech,prav­da,nelítám s ním,hodně používám volnoběh,studené starty spolehlivé,sa­mozřejmý pomalý rozjezd,pomalé řazení,auto si řekne vše zvukem motoru – s jiným majitelem by už možná bylo v ekolikvidaci…
Ekologické dani jsem se vyhnula darovací smlouvou…
Nedám dopustit na starší auta,ač ekolog,vím,že emise mám v normě…
Co se nedá spravit šroubovákem prostě nechci!
Požadovaných 20 000kč ani neutratíš,jen se k autu musíš chovat šetrně a prohlídka odborníkem,je samozřejmě nutná,jak se kdysi říkalo,kupuj od prvního majitele,který auto vytáhnul z garáže jen na Dušičky…nevím,jes­tli dnes ještě takoví jsou…
PS: svoje nedám 🙂

semtutajne

Záleží na tom k čemu ho budeš užívat a jaké máš nároky. Dobré auto je např. Renault Twingo, dá se pořídit kolem 15.000,– Kč, uvnitř je spousta místa, je celkem spolehlivé, opravy nejsou drahé a málo žere, ale nemá moc velký kufr a na kamarády s ním asi dojem neuděláš, ale dá se koupit verze s plátěnou střechou a jízda v něm je jak v plážové bugině, docela zábava. Možná je to otázka názoru, ale je to podle mě rozhodně lepší volba než ojetá Felicie.

cukrar

mallone, je jedno jaké, ale hlavně schánějte takové, kde již byla uhrazena ekologická daň, nebo se Vám to prodraží. Pak ještě možnost osoba, která je osvobozena od poplatku…