kesim

Jaké auto je nejjednodušší?

Jaké auto má tak jednoduchou konstrukci a fungování, že si ho skoro každý opraví kdekoliv?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Staré Škodovky, dokud tam nebylo plno čidel, tak si to kdekdo opravil sám. Dnes to má čidlo snad všude. Mamka má novou Octavii a to neustále píše zkontrolujte přední světlo, zkontrolujte zadní světlo, zkontrolujte brzdy atd.
Víc kontroluje než jezdí:-(((

Další odpovědi
anonym

V podstatě libovolné auto bez elektroniky…
😉
Třeba Trabant. A když ho přes jeho jednoduchost na místě neopravíš, tak ho 4 chlapi ´odnesou´…

honza19hk

škodovky tak do tý 120,tatry (myšleno osobní) ,trabant a samozřejmě ruský popř sovětský auta, atd.
U dnešních aut už to bohužel moc nejde.Bez diagnostiky toho už dnes moc neuděláš. U některých aut musíš do servisu i kvůli výměně žárovky.

A to je taky důvod proč jezdím tatrou 813 8×8.