Avatar uživatele
Mucillinka

Jaké auto by jste si pořídili?

Zajímal by mě váš naázor, jaké auto by jste si koupili, kdyby jste měli 300 000 Kč? A proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? fortin, GM, dědapetr před 4776 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

žádné, 300.000 bych investoval rozumněji.
Proč:
auta mi docela vadí: v pohybu (mém) – jsou všude, vadí na ulicích (zejména ty stojící, o jedoucích ani nemluvím), smrdí, vadí na cestách, po kterých by se měli lidé přepravovat rychle (rozuměj hromadní dopravou – šetří to místo, je míň exhalátu, atd), jsou uřvané (i s alarmama), jsou to zbraně, které ohrožují nás všechny (auta už zabili (jejich řidiči) víc lidí, jako všechny války!), ohrozuje majitele nedostatkem pohybu – obezitou (jsme nejtlustější národ v Evropě!), a vůbec, 1.000.000 let jsme byli bez aut a šlo to (nejem proti POTŘEBNÝM autám – hromadní doprava, zásobováni, sanitky a pod.).

ALe s tím nic nenadělám, počkám, než projezdíte do marketů a spátky všechnu ropu a bude utrum.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Já bych si pořídil Dacia Duster – to nejlepší SUV za nízkou cenu.Pohodlný prostorný automobil vhodný i do terénu.

Zdroj: http://www.duster-dacia.cz/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Pokud nevím k čemu má auto sloužit, tak žádné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vlastním Peugeot 306 r.v.1996 a pokud by to mělo být nové auto,tak rovněž bych chtěl(budu ho mít) Peugeota 206 nebo 308.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

Takovou velkou investici do pořízení nového auta bych také nedala: max. 100.000 za nějaké velmi slušné, spolehlivé, ojetější. A určitě ne české 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Protože máme 2 psy,koupil bych Renault Scenic,nebo Opel Zafira,tak kolem 70000,zbytek bych investoval jinak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

Hyundai i30, tedy myslím, že to ono =D Ale jelikož takový prachy nemám, tak mi bude stačit Škoda Fabia II =D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
JančaKucera4

Dobrý den, pokud bych měla k dispozici 300 000 Kč na auto, rozhodně bych zvážila nákup spolehlivého a ekonomického kompaktního SUV. Preferuji vozů s nízkou spotřebou a nízkými provozními náklady, které je zároveň pohodlné a praktické. Nedávno jsem potřebovala nové náhradní díly, a tak jsem na internetových stránkách https://www.in­tercars.cz/ využila vyhledávání dílů podle VIN. Můj automechanik mi je namontoval a moje auto jezdí zase jako dřív.

Avatar uživatele
anonym

arygnoc: až budeš bydlet na vesnici,kde autobus jezdí 3 x v pracovní dny,byl bys jiného názoru,ale jak je vidno,bydlíš ve velkoměstě,kde MDH je na každém rohu a jezdí ve dvacetiminutových intervalech.Pokud se ti auta (letadla,lodě,ra­kety …) nelíbí,zapřáhni si kravský povoz a zajeď si pro banány někam do Afriky.

před 4775 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek