ňuňí

jaké aspekty ruské země dělají útok ze západu tak složity?

Doplňuji:
(2.světová válka)vzpomeňte si například na Napoleonovo tažení do ruska

Nejlepší odpověď
tom004

Z této otázky jsem „na větvi“,asi stejně, jako Napoleon za druhé světové války,když táhl do Ruska.

Další odpovědi
Mapel

Jeden z aspektů je i chování útočníků. Za 2.sv. války předvoj převálcoval Ukrajinu a Němci byli vítáni jako osvoboditelé. Druhý sled se choval nelidsky a z osvoboditelů se stali tyrani. Tím si vytvořili z Ukrajiny nepřátelskou oblast a potom po kruté zimě ustupovali přes nepřátelské území. Tak to je jeden z aspektů prohry Hitlera na východní frontě.

NotFound

Počasí (zima jako v rukém filmu, v létě bažiny), rozloha, taktika „máme více vojáků než vy nábojů“.

anonym

Hloubka obrany.
BTW : nebyla tu podobná otázka před několika dny?

Reuef

a take ruska taktika spalene zeme – na uzemi, ktere museli opustit, znicili co stihli, aby nemci nemeli jidlo a ostatni zasoby…