_136

Jaké asi změny budou platit pro občany EU a jiných zemí, pokud budou chtít navštívit Spojené království a pracovat tam?

Je pravda, že brexit už je v platnosti od 1. 1. 2021 a tímto čekají občany EU a země, které jsou mimo EU, a ostatní světové státy změny, pokud budou chtít naštivit a pracovat ve Velké Británii? Díky

Odpovědi
marci1

Zde je to podrobně popsáno: 🙂 https://www.gov­.uk/browse/vi­sas-immigration

Ametyst

Musí přijít legálně a mít vyjednanou praci, musí umět anglicky a byt kvalifikovaní. Takhle jednoduché to je. Předpokládám, ze EU vydá 2200-stránkový elaborát, co se změní pro britské občany v EU.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.