Avatar uživatele
Mirdas

Jaké alternativní tresty by jste navrhovali ?

Čas od času se objeví ze světa informace že soudce udělil tresty například v podobě že musí na své náklady a vlastnoručně vandal dát poníčenou věc do původního stavu.
Nebo zloděj chodí na frekventované ulici s cedulí co ukradl a podobně.
Které tresty by jste navrhovali vy ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? gecco, anonym, zzzlatokopka před 3337 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Navrhovat tady můžeme cokoli.Každý jsme jiný a každý máme jiný pohled na svět.Docela mě ale mrzí,když si uvědomím kam až jsme se to dostali.Dříve platil chlapský stisk rukou při uzavření nějaké dohody.Dnes neplatí ani smlouvy s razítkem.Zfe­tovaní nebo namachrovaní borci,co rozsévají smrt v silných a rychlých autech odchází od soudu se směšnými tresty – viz mladá dívka na pražském Smíchově.Mohl bych ještě pokračovat,ale nechci – je mi zle a vím že už je pozdě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzlatokopka

100 ran ocelovou tyčkou, nebo 100 ran el. kabelem, záleží co by šlohnul.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

…„Čas od času“… si říkám, že ty středověké tresty nebyly zase tak ´zcestné´…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

rozhodne telesné tresty – palicovanie, bičovanie (na verejnosti).
mnohí totiž ničomu inému nerozumejú, iba keď dostanú po hube.

;-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Mě se líbilo teď v tom Iránu, chlap tam polil někomu obličej kyselinou, oběť oslepla, a soud rozhodl že viník bude připraven o zrak, pokuď s tím bude oběť souhlasit. Správně by ho ale měli ještě poleptat kyselinou, a při plném vědomí, stejně jako to udělal on. Některý státy prej protestují že je to nehumánní, ale jak to může bejt nehumánní, když mu oči odstraněj chirurgicky a ještě v narkóze? Nechápu..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jde o to kdo koho život vytrestal první…
http://zpravy­.aktualne.cz/re­giony/vysocina/zne­uziti-i-znasilneni-duchovnimu-hrozi-10-let-vezeni/r~c4029f8­8923011e3ab550025900fe­a04/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Myslím, že bohatě stačí obecně prospěšné práce.

0 Nominace Nahlásit