Jaké aktuální počasí mají u vás koledníci?!

Na Pacovsku je slunečno,přes 8 st.C,prostě nádhera!

Nejlepší odpověď
anonym

Jižní Čechy- Pošumaví, krásné sluníčko,ráno mlha…:D

Další odpovědi
Drap

Severně od Brna : Nádhera, slunečno, modré nebe, zbytky jinovatky po nočním mrazu, 3,5 stupně

Conchus

V Praze slunce svítí, je krásně, ale koledníci nechodí. Odvykli si.

hanny 2

Dobré ráno!V Brně je +5°C,jasno,slu­nečno.
Doplňuji:
Ale tyhle mrazy bych už nechtěla!!!

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/264276-velikonocni-zajicek-zamrzl-na-jizerce-namerili-22-stupnu-pod-nulou.html

Kyta

Střední,morava sluníčko,pros­tě,pohoda,koled­níci,chodí,,špi­ca,den:)