Kely

Jaké a kolik věcí je v lidském těle k nepotřebě?

Nejlepší odpověď
fcoop

Buďte rádi,že jste zdraví.

Fakt je,že není málo lidí,co mají hlavu jen na klobouk a vlastně ji nepotřebují.

http://www.prochla­pa.cz/jak-se-daji-vyuzit-chlupata-zada.html

Další odpovědi
annas

Naše tělo je dokonalý stroj, v němž má všechno, s čím jsme se jako zdraví narodili, platnost. Že se zanítí třeba slepé střevo, vyroste bradavice, zlobí záda, koleno… za to můžeme jem my sami – např. špatnou životosprávou, stresem… vysvětluje čínská medicína – nevyrovnaná energie jing a jang v určitých orgánech, jejíž dráhy vedou celým tělem.

Výrazné ochlupení vzniká z nadměrné konzumace masa a dalších živočišných bílkovin …

tom004

Žádné.Vše je léty prověřeno přírodou.

briketka10

například slepé střevo při zánětu, mléčné a potom i zkažené druhé, pak moudré zuby, někomu naroste více prstů na noze..
na těle narůstající chlupy, vlasy, vousy, pihy, bradavice, nehty..
ženy si nechávají zmenšit poprsí, tak i to..
Doplňuji:
někdy chlupy, vlasy i vousy, rostou nadbytkem hormonů, musí se odstraňovat jako bradavice a pihy..

dudu

V každé odpovědi je kus pravdy. I to slepé střevo, pokud není zanícené, má svoji funkci – akumuluje se zde např. mikroflora prospěšná při trávení. Pokud ji třeba vyhubí antibiotika, obnovení se ze zásob zmíněného appendixu. Ovšem špičková věda řeší dnes problém, že řada orgánů a funkcí v těle by se dala vylepšit k vyšší trvanlivosti a výkonu. To je holý fakt stejně jako, že tato „modernizace“ bude stát velký balík peněz, takže je předurčena pouze vyvoleným. Z toho pak pramení etický problém, neboť hrozí rozdělení lidské populace na kastu „dokonalých“ a třídu jakýchsi podlidí a to je nakročení k dalšímu průšvihu…

terry

briketka10 – vlasy jsou k nepotřebě? Já myslela, že chrání hlavu. Potažmo to, co je v ní.