Karys657

Jak se nejrychleji zbavit THC z moči?

Jak nejrychleji se zbavit thc z těla, musim odevzdat moč a užívala jsem prej dvouma dnama thc, ale byla jsem nemocná a musim dat na kontrlolu moč.. Brala jsem antibiotika.. mam hroznej starch ze tam thc najdou. Jesli vite jak na to, tak mi poradte prosím. Četla jsem ze pomáhá hodně citronova voda. Takze ji budu ted pit furt.

jakbse zbavit thc z moči

Nejlepší odpověď
elkon

Nefetuj.

Další odpovědi
jáára

Nehul!
Abych tě uklidnil, tak určitě nebudou dělat test na drogy.

Kelt

Být tebou, bych se domluvil na jiný termín, až si budeš jistá, že máš moč v pořádku. Tělo si samo řekne a upraví hodnoty. Záleží na tom, o co ti jde a čeho se bojíš.

MartinVes

Pátral jsem taky a narazil na jeden článek ve kterým jsou zajímavý informace a rady.. mrkni na to https://www.semena-marihuany.cz/cs/blog/­1153-jak-se-ucinne-zbavit-thc-v-tele