CTTON

Jaka znacka olivoveho oleje je na ceskem trhu (v obchodech) nejkvalitnejsi?

Už jsem psala – jaká značka x která značka.

Odpovědi
seraphico

To je velmi těžké porovnat. Je spousta recenzí na olivové oleje. Podle testů z května 2017 se podle spotřebitelského časopisu dTest umístily na první příčce 3 extra panenské olivové oleje. Dostaly shodné ohodnocení 75 %.

Jsou to:

  • Albert Quality Extra panenský olivový olej
  • Borges Extra Virgin Olive Oil Original
  • Ondoliva Selection Extra Virgin Olive Oil

Bohužel sem nemohu dát odkaz, protože se jedná o placenou stránku.

Arne1

To je těžká otázka. Kdokoliv může z libovolné středomořské země dovézt tamnější olivový olej, ať už kvalitní nebo nekvalitní. Takže asi nikde není ani přehled o tom, co se vlastně u nás prodává.