bauerlukin

Jaká značka konzervované zeleniny je nejlepší?

Dobrý den, chci se poptat jaká je podle vás nejlepší konzervovaná zelenina, jako jaké značky. Vytvořil jsem anketu, tak hlasujte. Když vám žádná z odpovědi nebude sedět tak prosím nic nezaškrtávejte, jenom se rozepište jakou tu značku máte rádi. Bohužel je možné jen šest odpovědí. Jinak bych napsal ještě další značky. Díky předem za odpovědi

Odpovědi
Drap

Franz Josef

Z uvedených ani jedna. Špatná anketa, chybí jiná možnost

da ny

Efko

S tím, že kupuji tu a tam, kyselé okurky této značky. Vyhovuje chuť. Výjimečně kysané zelí.
Zeleninovým konzervám neholduji, dám přednost mražené zelenině.
„Nejlepší“ je ta, zeleninová konzerva, kterou si člověk zhotoví sám. Kvašená, nasolená apod. Již sama nenakládám, zahradu nemám. Lihovému octu moc neholduji ;)

Mohl jste jednu z Vámi uvedených značek vynechat, ve prospěch
„jiné odpovědí“, „vlastní volby“ atp.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

bauerlukin

Dráp: psal jsem, že je možné jen šest odpovědí…