hanny 2

Jaká živnost na to existuje?

Moje dcera je šikovná na ruční práce.Pořád něco vyrábí z různých materiálů.Má střední školu-managment obchodu a služeb.Jaké další kurzy a rekvalifikace by musela mít,aby si mohla požádat o vystavení ŽL?Děkuji za odpovedi.
Doplňuji:
Promiňte,už nemám dnes bodíky!

Odpovědi
dědapetr

http://www.jak­podnikat.cz/ziv­nosti-volne-vazane.php

poa.li

To co má k ŽL na ruční práce stačí…

venkovan

U nás na živnostenském odboru jsou šikovné referentky a snaží se nám lidem vždy poradit aby vše bylo v souladu s právem a našimi představami.