Jaká zálivka je dobrá na salát z červeného zelí?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5949 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Klasická a dobrá je – lžíci olivového oleje, podle chuti mletého cukru, soli, a šťáva z limetky, asi z půlky, vše smícháme. Je to asi na půl kila salátu. Důležitý je tam ten olej, může být i obyčejní, zelí díky němu změkne, je chutnější a lépe stravitelné. Dobrou chuť.
|
2Kdo udělil odpovědi palec? Miroslavst, anonym
před 5949 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Já dělám zálivku takto: smíchám majonézu, přidám trochu vody s octem a cukrem, trochu česneku a nadrobno cibulku, Je to takové trochu jiné.(a trochu osolit)
|
0
před 5949 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1750 | |
| annas | 1347 | |
| Kepler | 1091 | |
| hanulka11 | 984 | |
| marci1 | 919 | |
| da ny | 699 | |
| iceT | 642 | |
| zjentek | 606 | |
| quentos | 538 | |
| briketka10 | 493 |
| Vaření a recepty |
| Restaurace |
| Nápoje |
| Vegetariáni |
| Ostatní jídlo a vaření |