Nenaplněný

Jaká zálivka je dobrá na salát z červeného zelí?

Nejlepší odpověď
BEAES

Klasická a dobrá je – lžíci olivového oleje, podle chuti mletého cukru, soli, a šťáva z limetky, asi z půlky, vše smícháme. Je to asi na půl kila salátu. Důležitý je tam ten olej, může být i obyčejní, zelí díky němu změkne, je chutnější a lépe stravitelné. Dobrou chuť.

Další odpovědi
jarm

Já dělám zálivku takto: smíchám majonézu, přidám trochu vody s octem a cukrem, trochu česneku a nadrobno cibulku, Je to takové trochu jiné.(a trochu osolit)